PSÍ PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM

PŘÍJEM HOVORŮ POUZE V PRACOVNÍ DNY od 8.00 - 15.00 Hod. Tel: 607 802 268 / Od 15.00 - 18.00 Hod. na Tel: 777 831 343

PSÍ PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM ve Starém Pelhřimově

Od počátku roku 2001 intenzivně pracujeme se zvířaty, která mají nějaké specifické i abnormální problémové chování především se specializujeme na psy a kočky různých plemen včetně kříženců, kteří mají nedostatečnou výchovu, socializaci, strachové chování apod. V současné době poskytujeme své znalosti a dovednosti v naší rodinné firmě

Někdy jde o časově velmi náročnou a psychicky vyčerpávající činnost, ale vzhledem k žádoucím pozitivním výsledkům behaviorální terapie je celý proces velmi úspěšný, a tím pádem pro mě pozitivní.

Již mnoho let pomáháme majitelům zvířat, kteří dlouhou dobu tolerovali v soužití se svým zvířetem vzájemné nepříjemné situace. Problémy s chováním jejich mazlíčků jim všem ztěžovaly vzájemné soužití.

Existuje zajisté mnoho dalších skvělých lékařů, odborných terapeutů, kteří postupují v terapii odlišně, a přesto mají výsledky. Zvířata jsou záhadná stvoření a jejich charakter je složen ze součástí, které jsou sotva patrné a nejednoznačné. Nadále Vám slibujeme, že se budeme pídit po kdejaké novince, která nás a zároveň i vaším mazlíčkům pomůže při vzájemné komunikaci a následné terapii problémového chování.

Posledních 20– let se profesně zabýváme odstraňováním problémového chování zvířat se zaměřením především na neurotické poruchy. Dále jsme nápomocni případným klientů s problémovým psem v Behaviorální a etologické poradně. Každý pes, který tvoří nedílnou součást rodiny, nebo žijí ve městě, by měli projít základní socializací a výchovou!!!

Každý pes by měl mít min. základní zkoušku ovladatelnosti typu: ZZO, ZOP, BH. Jsem pro, aby se tato zkoušková povinnost uzákonila, nejenom pro velké psy, ale i pro psy typu čivava, york apod. 

V žádném případě nemohu doporučit řešit problém s chováním vašeho psa na kynologickém cvičišti nebo v nějaké soukromé kynologické škole. Již mnoho psů z těchto cvičáků nakonec skončilo u nás, a to ještě s větším poškozením chování což nezkušený majitel psa neočekával.

Netvrdíme, že víme o chování domácích mazlíčků naprosto vše, ale pracujeme na sobě celoživotně a každý nový pacient nás vždy v něčem obohatí, je to tím, že každé zvíře je originální a nikdy nemůžeme použít k výsledné terapii žádnou šablonu, vždy musíme vycházet z informací, které nám poskytne majitel zvířete, vlastním pozorováním a také podrobným testováním zvířete v našem Psím psychologickém centru.

Provozní doba: Po - Pá na základě předešlého objednání

Psí psychologické centrum / K-9 TRAINING od r. 2001

Vojta Maurer / Psí psycholog, Psí trenér, Dogs Behaviourist, Konzultant

od 15.00 - 18.00 Hod. /  Tel: +420 777 831 343

Zdeňka Maurerová / Psí etologie, Psí škola, Pet Behaviourist

od 8.00 - 15.00 Hod. / Tel: +420 607 802 268

  Email: k.9@email.cz

maurervojta@email.cz